Група українських депутатів, які приїхали на Кіпр на запрошення Посольства України з офіційним візитом, разом з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Республіці Кіпр Сергієм Ніжинським взяла участь в міжпарламентській роботі по кількох стратегічних для України питаннях:
- Активізації міжурядових звʼязків;
- Визнання Голодомору 1932-1933 Геноцидом Парламентом Кіпру;
- Питання безпеки;
- Транспорті сполучення;
- Логістичні питання;
- Поштовий зв'язок;
- Трансляція українських каналів та ретрансляція українського радіо.
Також делегація мала зустріч з мером столиці Кіпру Хараламбосом Прунцосом та заступником мера муніципального округу Нікосії Хрісантісом Факасом.
Під час зустрічі делегати пройшлися історичною частиною міста та вздовж Зеленої лінії.
Візит став нагодою для обговорення співпраці та зміцнення зв’язків між Україною та Кіпром.