• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
📌Запис на консульський прийом
Опубліковано 20 травня 2022 року о 10:36

📌 Консульський прийом здійснюється виключно за попереднім записом ONLINE , в т.ч. з метою отримання виготовленого паспорта. 

 • Реєстрація (рандеву) здійснюється на кожну консульську дію 📌 ОКРЕМО 

Перед консульським прийомом ознайомьтеся з інформацією щодо консульських послуг, що надаються Посольством (перелік документів, вартість тощо)

З метою дотримання вимог законодавства стосовно безпосередньої взаємодії відвідувачів і Посольства, кожен громадянин самостійно здійснює реєстрацію, вносить про себе достовірні дані (УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ), у т.ч. актуальну адресу електронної пошти (на цю адресу ви отримуєте підтвердження, тому необхідно уважно перевірити правильність її написання).  

Увага! Українські урядові поштові сервери не приймають та не надсилають електронні листи на російські поштові сервіси на домені .ru та причетних: Yandex, Mail, Rambler, List тощо.

Якщо у вас виникли суто технічні проблеми із записом на сайті, перш ніж телефонувати до Посольства, прочитайте розділ "Вирішення технічних проблем" (нижче).


 1. Пропуск відвідувачів  здійснюється не раніше, ніж за 5 хвилин до початку попередньо зарезервованого часу візиту.
 2. Перебування у приміщенні супроводжуючих осіб не дозволяється (за винятком супроводу осіб з особливими потребами, неповнолітніх дітей). 
 3. 📌Консульські послуги надаються виключно на замовлену послугу громадянину, прізвище  та контакти якого вказані у реєстраційній формі (у випадку неповнолітніх: прізвище, ім'я неповнолітнього, контакти батьків).
 4. Приймаються громадяни виключно у захисних масках.
 5. Квитанції на сплату консульського збору видаються після перевірки документів в Посольстві (сплатити треба буде у відділенні Банку Кіпру, або он-лайн за допомогою https://online.bankofcyprus.com)
 • Реєстрація (рандеву) здійснюється на кожну консульську дію 📌 ОКРЕМО 📌 (наприклад, якщо необхідно посвідчити 2 довіреності, оформити паспорти двом членам сім'ї, або вчинити декілька дій -  треба зарезервувати 2-3 рандеву окремо).
 • Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку Ви обрали на сайті. Якщо з’ясується, що Вам потрібна інша дія ніж та, що Ви обрали при реєстрації, Вам може бути відмовлено через щільний графік.
 • Просимо прибути до консульства вчасно. У разі запізнення більше, ніж на 📌 5 хвилин📌, Ваш візит буде автоматично скасований і Вам доведеться обрати іншу дату візиту (чому? - див.нижче)


Перед візитом необхідно:

📌 - завантажити на сайті необхідний бланк заяви про вчинення консульської дії, заповнити його на комп'ютері, або від руки та надіслати заздалегідь на  емейл [email protected]

📌  - підготувати необхідні документи та їх якісні роздруковані ксерокопії

*надаючи Посольству документи, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до умов Закону України «Про захист персональних даних».

1. Зайдіть на сайт Посольства https://cyprus.mfa.gov.ua/


2.  Оберіть розділ "Поширені запитання", "Як записатися на консульський прийом"


3. Уважно прочитайте викладену інформацію, після цього перейдіть за посиланням


4. Оберіть країну - Кіпр


5. Оберіть Посольство України в Республіці Кіпр


6. Оберіть категорію консульської дії (паспортні питання, нотаріат, громадянство тощо). Якщо не впевнені, оберіть "Інші дії"


7. Оберіть конкретну дію 


8. Оберіть дату візиту


9. Оберіть зручний час


10. Натисніть "Далі"


11. Заповніть Ваші дані українською мовою


12. Підтвердіть правильність заповнення13. Вітаємо, Ви це зробили!


Технічні проблеми із записом можуть виникати у зв'язку із використанням вами корпоративних технічних засобів (наприклад, комп'ютер, з обмеженими функціями), або використанням електронних адрес російських ресурсів (домени .ru), які заблоковані. 

Запис "день в день" не передбачена, плануйте, будь ласка, візит до Посольства заздалегідь. 

Повідомлення "Вичерпано ліміт звернень" виникає, коли з одного і того ж комп'ютера особа намагається записатися одночасно більше ніж на 3 послуги, або декілька разів скасовує/змінює запис, обираючи іншу дату.  Тож, будьте більш уважними.

Якщо у Вас  виникають ті чи інші проблеми із записом,  в т.ч. через мобільний смартфон, радимо перезавантажити сторінку натиснувши F5, використати інший девайс, або іншу електронну адресу. 

Іноді в програмі виникають також технічні "тайм-аути". У такому разі, спробуйте зайти через певний період часу.

У разі запізнення більше, ніж на 5 хвилин, Ваш візит буде автоматично скасований і Вам доведеться обрати іншу дату візиту.

Чому так? Роботу сервісу «Електронна черга» організовано таким чином, що у разі неявки громадянина протягом 5 хвилин, його черга автоматично скасовується. Справа у тому, що для надання адміністративної послуги кожному громадянину відводиться певний проміжок часу, протягом якого здійснюється перевірка та оформлення документів, фотографування, сканування відбитків пальців тощо. Тому запізнення одного громадянина автоматично призводять до порушення порядку роботи всієї черги (всі громадяни, які знаходяться у черзі «після вас» будуть вимушені очікувати у Посольстві через необачність того, хто запізнився).

Якщо Ви  записалися на вчинення консульських дій, але розумієте, що з тих чи інших причин не можете прибути до консульства, просимо скасувати бронювання за посиланням, що буде у повідомленні електронної пошти (у виключних випадках можна повідомити про скасування на емейл [email protected]). 

Таким чином Ви звільните час та дасте можливість іншим громадянам скористатися записом на прийом та вчинити необхідну їм консульські дію.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux