Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Запис на консульський прийом
Опубліковано 05 серпня 2020 року о 10:36

📌 Консульський прийом в Посольстві здійснюється виключно за попереднім записом online на веб-сторінці за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/

З метою дотримання вимог законодавства стосовно безпосередньої взаємодії відвідувачів і Посольства, кожен громадянин самостійно здійснює реєстрацію, вносить про себе достовірні дані (УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ), у т.ч. актуальну адресу електронної пошти. 

До уваги: на виконання Указу Президента України №133/2017 російські ресурси заблоковані (домени .ru)


 1. Пропуск відвідувачів  здійснюється не раніше, ніж за 5 хвилин до початку попередньо зарезервованого часу візиту.
 2. Перебування в приміщенні Посольства супроводжуючих осіб не дозволяється (виняток: батьки можуть супроводжувати дитину, якої стосується надання консульської послуги).
 3. Приймаються громадяни виключно у захисних масках.

Звертаємо увагу, що консульські дії з оформлення Посвідчення особи на поверення в Україну (у разі вильоту у найближчі 3 дні), оформлення документів для вивезення в Україну для поховання померлих громадян України, здійснюються без попереднього запису. В порядку «живої черги» (без запису) можна також отримати готовий закордонний паспорт

 • Реєстрація (рандеву) здійснюється на кожну консульську дію 📌 ОКРЕМО 📌 (наприклад, якщо необхідно посвідчити 2 довіреності, оформити паспорти двом членам сім'ї, або вчинити декілька дій -  треба зарезервувати 2-3 рандеву окремо).
 • Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку Ви обрали на сайті. Якщо з’ясується, що Вам потрібна інша дія ніж та, що Ви обрали при реєстрації, Вам може бути відмовлено через щільний графік.
 • Просимо прибути до консульства вчасно. У разі запізнення більше, ніж на 📌 5 хвилин📌 , Ваш візит буде автоматично скасований і Вам доведеться обрати іншу дату візиту (чому? - див.нижче)


Перед візитом необхідно:

📌 - завантажити на сайті необхідний бланк заяви про вчинення консульської дії, заповнити його на комп'ютері, надіслати заздалегідь на  емейл consul_cy@mfa.gov.ua

📌  - підготувати необхідні документи та їх якісні роздруковані ксерокопії

*надаючи Посольству документи, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних відповідно до умов Закону України «Про захист персональних даних».

1. Зайдіть на сайт Посольства https://cyprus.mfa.gov.ua/


2.  Оберіть розділ "Поширені запитання", "Як записатися на консульський прийом"


3. Уважно прочитайте викладену інформацію, після цього перейдіть за посиланням


4. Оберіть країну - Кіпр


5. Оберіть Посольство України в Республіці Кіпр


6. Оберіть категорію консульської дії (паспортні питання, нотаріат, громадянство тощо). Якщо не впевнені, оберіть "Інші дії"


7. Оберіть конкретну дію 


8. Оберіть дату візиту


9. Оберіть зручний час


10. Натисніть "Далі"


11. Заповніть Ваші дані українською мовою


12. Підтвердіть правильність заповнення13. Вітаємо, Ви це зробили!


У разі запізнення більше, ніж на 5 хвилин, Ваш візит буде автоматично скасований і Вам доведеться обрати іншу дату візиту.

Чому так? Роботу сервісу «Електронна черга» організовано таким чином, що у разі неявки громадянина протягом 5 хвилин, його черга автоматично скасовується. Справа у тому, що для надання адміністративної послуги кожному громадянину відводиться певний проміжок часу, протягом якого здійснюється перевірка та оформлення документів, фотографування, сканування відбитків пальців тощо. Тому запізнення одного громадянина автоматично призводять до порушення порядку роботи всієї черги (всі громадяни, які знаходяться у черзі «після вас» будуть вимушені очікувати у Посольстві через необачність того, хто запізнився).

Якщо Ви  записалися на вчинення консульських дій, але розумієте, що з тих чи інших причин не можете прибути до консульства, просимо скасувати бронювання за посиланням, що буде у повідомленні електронної пошти (у виключних випадках можна повідомити про скасування на емейл consul_cy@mfa.gov.ua). 

Таким чином Ви звільните час та дасте можливість іншим громадянам скористатися записом на прийом та вчинити необхідну їм консульські дію.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux