• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Оформлення закордонного паспорта
Опубліковано 12 травня 2020 року о 16:54

Консульський прийом в Посольстві здійснюється виключно за попереднім записом online -  для даної консульської дії необхідно буде обрати "Паспортні питання" - "Обмін/заміна паспорта - дорослий".

 • Реєстрація (рандеву) здійснюється на кожну консульську дію 📌 ОКРЕМО (якщо необхідно оформити паспорти двом членам сім'ї, вчинити декілька дій -  треба зарезервувати 2 рандеву окремо).
 • Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку Ви обрали на сайті. Якщо з’ясується, що Вам потрібна інша дія ніж та, що Ви обрали при реєстрації, Вам буде відмовлено через щільний графік.

Документи, що подаються для оформлення/обміну закордонного паспорта 

1.

Заповнена Заява - дата заяви має співпадати з датою візиту. У заяві зазначаються УСІ прізвища, які мала особа (в тому числі дівочі, від попередніх шлюбів тощо), а також додаються документи, що підтверджують зміну прізвища (копія відповідного свідоцтва: про шлюб, про розлучення або про зміну імені або прізвища)

Заяву треба надіслати заздалегідь на email: consul_cy@mfa.gov.ua. Оригінал заяти взяти із собою на прийом

*Надсилається лише заповнена (бажано на комп'ютері, у форматі *WORD) заява, інші документи та копії подаються під час консульського прийому

Увага! Посольство не отримує електронні листи з російських поштових доменів .ru (Mail, Rambler, List тощо)

2. 

Закордонний паспорт, що підлягає обміну + копія його 1-ої сторінки

Подаються також УСІ раніше видані та не здані (діючі, не діючі, оформлені на інше прізвище) паспорти громадянина України для виїзду за кордон (в т.ч. проїзний документ дитини).

При цьому слід пам’ятати, що громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон. Відтак, якщо у заявника на момент звернення до консульської установи вже є 2 паспорти, навіть якщо один з них вже прострочений, то біометричний паспорт може бути оформлено тільки на заміну одного з них (як правило, замість простроченого). У такому разі паспорт, який підлягає заміні, вилучається консульською установою одразу у день подачі необхідних документів

В Посольстві паспорт оформлюється у таких випадках: оформлення вперше паспорта (у тому числі у зв’язку із набуттям громадянства України); втрата або викрадення паспорта; непридатність (пошкодження) паспорта для подальшого використання; відсутності в паспорті вільних сторінок для віз та інших позначок; закінчення строку дії паспорта; зміна інформації, внесеної до паспорта; виявлення помилки в інформації, внесеної до паспорта. В інших випадках треба звертатися до органів ДМС на території України.

*Якщо термін паспорта закінчився, або він є недійсним

3. 

Документ що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном та його копія

Таким документом може бути:

Pink slip, Yellow slip, відмітка в паспорті з візою;

лист від Міграційної служби Кіпру про прийняття до розгляду клопотання про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною.

Якщо термін дії Pink slip прострочений, подається квитанція від Міграційної служби Кіпру про подачу документів на його продовження (копія старого Pink slip + копія квитанції)

4.

Рахунок за комунальні послуги, в якому вказана адреса проживання на Кіпрі заявника (на ім'я заявника, або члена його родини/подружжя)


Консульський збір: 83 євро – оформлення паспорту,  37 євро – автоматизована обробка даних. Всього 120 євро.

Квитанція на сплату консульського збору видається після перевірки документів (сплатити треба буде у відділенні Банку Кіпру, або он-лайн за допомогою https://online.bankofcyprus.com

Термін очікування виготовленого паспорта - до 3 місяців (про термінову доставку паспорта)


Привертаємо Вашу увагу, що документи, що мають подаватися громадянами для вчинення консульської дії (паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва, дозволи на проживання, інші документи) приймаються ВИКЛЮЧНО З ЯКІСНИМИ КСЕРОКОПІЯМИ (без сторонніх предметів на зображенні - пальців, меблів тощо). Просимо завчасно готуватися до візиту, цінувати свій час, і час інших.

 • Якщо під час підготовки до візиту у Вас виникли проблеми із роздруківкою ксерокопій, Ви можете звернутися до найближчого (170 метрів) до Посольства книжкового магазину, який надає послуги ксероксу та роздруківки файлів з емейлів

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux