Портал в режимі тестування та наповнення
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Оформлення закордонного паспорта
Опубліковано 12 травня 2020 року о 16:54

Документи, що подаються для оформлення закордонного паспорта


1. Заповнена Заява  (можна заповнити на комп'ютері):

зазначаються УСІ прізвища, які мала особа (в тому числі дівочі, від попередніх шлюбів тощо), а також додаються документи, що підтверджують зміну прізвища (копія відповідного свідоцтва: про шлюб, про розлучення або про зміну імені або прізвища).


2. Паспорт, що підлягає обміну +  копія його 1-ої сторінки

Подаються також раніше видані та не здані (діючі, не діючі, оформлені на інше прізвище) паспорти громадянина України для виїзду за кордон (в т.ч. проїзний документ дитини).

При цьому слід пам’ятати, що громадянин України не може мати більше двох паспортів для виїзду за кордон. Відтак, якщо у заявника на момент звернення до консульської установи вже є 2 паспорти, навіть якщо один з них вже прострочений, то біометричний паспорт може бути оформлено тільки на заміну одного з них (як правило, замість простроченого). У такому разі паспорт, який підлягає заміні, вилучається консульською установою одразу у день подачи необхідних документів


3. Документ що підтверджує постійне проживання або тимчасове перебування громадянина України за кордоном

Таким документом може бути:  

Pink slip, Yellow slip, відмітка в паспорті з візою;

лист від Міграційної служби Кіпру про прийняття до розгляду клопотання про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною.

Якщо термін дії Pink slip прострочений, подається квитанція  від Міграційної служби Кіпру про подачу документів на його продовження (копія старого Pink slip + копія квитанції)


**Якщо ви тривалий час ЛЕГАЛЬНО перебуваєте на Кіпрі (наприклад, перебуваєте у шлюбі з кіпріотом), при цьому термін дії закордонного паспорта громадянина України завершився, необхідно додатково надати діючий паспорт громадянина України (внутрішній) з вклеєними фото 25, 45 років, або у формі ID, а також документ, що підтверджує ваше право на проживання на Кіпрі (див. п3).

У разі відсутності внутрішінього паспорту, необхідно буде пройти додаткову процедуру ідентифікації, для чого надається дві фотографії 3,5*4,5 см та Заява  на обробку персональних даних. Ми надішлемо до України запит щодо підтвердження Вашої особи, належності до громадянства України та місця її реєстрації в Україні. Процес може тривати від 1 доби і більше. Після отримання необхідної інформації Посольством може бути оформлено закордонний паспорт. 


Для осіб, які оформлюють "дорослий" паспорт (на 10 років) вперше:

з 14-річного віку - наявність внутрішнього паспорту громадянина України (у формі ID) є обов"язковою.

з 18 років  подається також документ про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (ідентифікаційний код).


Консульський збір: 83 євро – оформлення паспорту,  37 євро – автоматизована обробка даних. Всього 120 євро.

Квитанція на сплату консульського збору видається після перевірки документів (сплатити треба буде у відділенні Банку Кіпру, або он-лайн за допомогою https://online.bankofcyprus.com)

Термін очікування виготовленого паспорта - до 3 місяців (про термінову доставку паспорта)


Консульський прийом в Посольстві здійснюється виключно за попереднім записом online 

Привертаємо Вашу увагу, що документи, що мають подаватися громадянами для вчинення консульської дії (паспорти, ідентифікаційні коди, свідоцтва, дозволи на проживання, інші документи) приймаються ВИКЛЮЧНО З ЯКІСНИМИ КСЕРОКОПІЯМИ (без сторонніх предметів на зображенні - пальців, меблів тощо). Просимо завчасно готуватися до візиту, цінувати свій час, і час інших.

 • Якщо під час підготовки до візиту у Вас виникли проблеми із роздруківкою ксерокопій, Ви можете звернутися до найближчого (170 метрів) до Посольства книжкового магазину, який надає послуги ксероксу та роздруківки файлів з емейлів

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux