Посольство України в Республіці Кіпр

Київ 22:39

Прийняття з нагоди 28-ї річниці Незалежності України

06 вересня, 10:56

5 вересня ц.р. у м.Нікосія відбулося прийняття, організоване Посольством України з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

У заході взяли участь представники уряду Республіки Кіпр, дипломатичних місій, кіпрських бізнесових та громадських організацій, а також представники української громади на Кіпрі.

З вітальним словом виступили Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Кіпр Борис Гуменюк та Міністр оборони Республіки Кіпр Саввас Ангелідес.

Посол висловив вдячність керівництву Республіки Кіпр за сталу підтримку з боку керівництва держави та Уряду Республіки Кіпр у протистоянні російській агресії, як у двосторонньому форматі, так і в рамках міжнародних інституцій, зокрема, ЄС.

Під час свого виступу Посол також ознайомив учасників заходу з внутрішньо-політичними процесами, які наразі відбуваються в країні, а також щодо пріоритетних завдань керівництва держави та Уряду України. 

З вітальним словом у відповідь виступив Міністр оборони Республіки Кіпр Саввас Ангелідес, який підтвердив намір Уряду РК й надалі підтримувати Україну, її суверенітет та територіальну цілісність. 

Під час заходу було розміщено фотоекспозицію «Світ, який ми захищаємо», в рамках проекту Міністерства оборони України, про героїзм наших співвітчизників, які наразі боронять нашу державу від російського військового втручання.