Посольство України в Республіці Кіпр

Київ 01:38

На Кіпрі відзначено 23-ю річницю Конституції України

02 липня, 10:57

01 липня 2019 р. у Культурному центрі Строволос (одному з найбільших районів столиці Кіпру) відбувся урочистий захід - прийняття, організоване Посольством України в Республіці Кіпр з нагоди Дня Конституції України, за участю дипкорпусу, акредитованого в Нікосії, зокрема, послів Австралії, Польщі, Італії, Ірландії, США, Бразилії, Швеції, ФРН, представників кіпрських політичних партій, громадськості та бізнесу, української громади та українського підрозділу Миротворчої місії ООН на Кіпрі.

Посол України Борис Гуменюк у своєму виступі відзначив важливість Основного Закону для становлення та розбудови незалежної суверенної Української держави в непростих умовах протидії зовнішній агресії. Від імені кіпрської громадськості учасників заходу привітав мер Строволоса Андреас Папахараламбус. 

Гості та учасники заходу ознайомилися з двома фотовиставками: про життя сучасної України, світлинами фотожурналіста Еміне Зіятдінової, присвяченими кримським татарам, а також відеорядом фільмів про технологічний, промисловий, інвестиційний, науково-освітній і туристичний потенціал України, її культурні пам’ятки.