Посольство України в Республіці Кіпр

Київ 14:46

Зустріч Заступника Генерального прокурора України Є.Єніна з Генеральним прокурором Республіки Кіпр К.Клерідісом

20 квітня, 20:21

20 квітня 2018 року в рамках робочого візиту делегації Генеральної прокуратури України до Республіки Кіпр відбулася зустріч Заступника Генерального прокурора України Євгена Єніна з Генеральним прокурором Республіки Кіпр Костасом Клерідісом.

Під час розмови сторони обговорили низку актуальних питань двостороннього співробітництва в сфері міжнародної правоохоронної діяльності, зокрема на напрямах активізації виконання сторонами запитів про надання правової допомоги, боротьби з міжнародною злочинністю і відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, їх пошуку, арешту і конфіскації, а також з питань екстрадиції осіб, які підозрюються або ж обвинувачуються у скоєннях злочинів. Сторони також обмінялися досвідом у сфері співробітництва зі Спеціальним Комітетом експертів Ради Європи із взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL), а також запровадження спрощеної електронної системи обробки запитів про надання правової допомоги.

На відповідне запрошення Генерального прокурора України Ю.Луценко, К.Клерідіс висловив готовність відвідати Україну з робочим візитом у відповідь наприкінці 2018 року.

Участь в зустрічі також взяли Заступник Генерального прокурора України Анжела Стрижевська, Посол України на Кіпрі Борис Гуменюк, співробітники Юридичного офісу Республіки Кіпр та Підрозділу з боротьби із відмиванням брудних коштів «МОКАС».