Посольство України в Республіці Кіпр

Київ 12:27

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною

28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

У результаті зустрічі, керівництвом Асоціації в якості пріоритетних на 2018 рік були визначені наступні заходи двостороннього характеру, спрямовані на подальший розвиток взаємовигідного українсько-кіпрського співробітництва:

1. Організація чергового візиту членів Кіпрсько-української бізнес асоціації в Україну з метою проведення спільно з ТПП України та Львівської ТПП українсько-кіпрських бізнес форумів в м. Києві та м. Львів.

2. Організація в м. Нікосія ділової зустрічі членів Асоціації з представниками ділових кіл України, зацікавлених у розвитку свого бізнесу на Кіпрі;           

3. Проведення другого Кіпрсько-українського бізнес форуму на Кіпрі за участі політичного керівництва РК, представників політичних кіл України, а також представників ділових кіл обох країн.

В свою чергу, в ході свого звернення до членів Асоціації Б.Гуменюком було наголошено на готовності української сторони до подальшого розвитку економічного співробітництва між двома державами.

Останні новини

#KyivNotKiev | 16 жовтня, 17:11

#KyivNotKiev

Посол України в Республіці Кіпр Борис Гуменюк провів 26 вересня ц.р. зустріч з Архієпископом Кіпру Хрисостомосом ІІ. | 26 вересня, 13:02

Під час бесіди, яка проходила в теплій дружній атмосфері, було обговорено ситуацію в Україні в контексті триваючої російської агресії, розвиток об’єднавчих процесів в українському православ’ї, питання надання томосу про автокефалію Українській Православній Церкві. 

Прийняття в Республіці Кіпр з нагоди 27-ї річниці Незалежності України | 07 вересня, 15:01

6 вересня 2018 р. в Нікосії в святковій залі готелю “Hilton Park” відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 27-ї річниці Незалежності України за участю представників урядових, політичних, бізнесових, наукових кіл, дипкорпусу та представників ЗМІ, кіпрської громадськості і українців в РК.

Зустріч Посла України в Республіці Кіпр Б.Гуменюка з Представником Святого Престолу Л.Гіреллі | 24 липня, 10:56

23 липня 2018 р. у зв’язку з виконанням Послом України в Республіці Кіпр Борисом Гуменюком обов’язків дуаєна дипломатичного корпусу Кіпру, відбулася протокольна зустріч з новопризначеним Делегатом Святого Престолу на Кіпрі (за сумісництвом) Архієпископом Леопольдо Гіреллі.