Посольство України в Республіці Кіпр

Київ 23:58

Щодо «гарячої лінії» розшуку дітей за кордоном

«Гаряча лінія» 116 000 – це європейська гаряча лінія зниклих дітей, яка доступна у таких країнах ЄС: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція і Британія. Також «гаряча лінія» 116 000 працює в Україні, Албанії, Сербії і Швейцарії.

Батьки, сім’ї зниклих дітей і самі діти можуть отримати на безкоштовній «гарячій лінії» 116 000 термінову психологічну, соціальну, правову та адміністративну підтримку. Працівники «гарячої лінії» - це кваліфіковані працівники громадських організацій, які співпрацюють з місцевими відповідальними державними установами та готові негайно надати необхідну допомогу. Особливо корисною «гаряча лінія» 116 000 може бути для сімей, які подорожують Європою з дітьми, у випадку зникнення української дитини у Європі. Працівники «гарячої лінії» можуть допомогти батькам зв’язатись з місцевими відповідальними органами та в подальшому надати необхідний супровід.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», що реалізує «гарячу лінію» 116 000 в Україні.

 Слід звернути увагу, що телефонувати на «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000 потрібно з місцевого телефону країни перебування.

 

Що робити, якщо моя дитина зникла?

Навідатися до місця, де Ви бачили дитину в останній раз, або до місця, куди вона могли піти. Зв’язатися з місцевою поліцією, для того, щоб вони змогли невідкладно розпочати пошук. Зателефонувати на номер Європейської гарячої лінії щодо зниклих дітей 116 000 для отримання будь-якої інформації, допомоги або підтримки.

У моїй країни ми маємо служби екстреної допомоги, наприклад поліція. А що таке 116 000?

116 000 це Європейська гаряча лінія щодо зниклих дітей (Missing Children Europe). Гаряча лінія на даний момент функціонує на території 27 країн-членів Європейського Союзу: Австрія, Бельгія, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія. Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція та Велика Британія. Також «гаряча лінія» 116 000 працює в Україні, Албанії, Сербії і Швейцарії. Це недержавна організація, персонал якої підготовлений надавати підтримку батькам зниклої дитини, отримувати важливу інформацію від громадськості та контактувати з відповідними установами у кожному конкретному випадку. Також Європейська гаряча лінія щодо зниклих дітей співпрацює з поліцією.

Для кого існує гаряча лінія?

116 000 існує для батьків, дітей та громадськості. Особи, які відповідають на дзвінки, є  підготовленими фахівцями, які мають допомагати та підтримувати родини, потерпілих та установи. 116 000 особливо корисний для батьків, що подорожують та дітей, оскільки співробітники, які відповідають на дзвінки, допомагають спрямувати їх до відповідної компетентної установи на території країни перебування. 116 000 надає захисну мережу для батьків та дітей, які подорожують Європою на відпочинок, роботу або з будь-яких інших причин. 116 000 гарантує допомогу на відстані «телефонного дзвінка» дітям та батькам, які перебувають на території Європи.

Як це працює?

Коли батьки розуміють, що їх дитина зникла, найчастіше вони починають панікувати. Паніка підвищується, якщо вони знаходяться за кордоном, далеко від своїх родичів, друзів та людей, які можуть їм допомогти. Телефонуючи за номером 116 000, їм швидко буде надано контакт з організацією, підтримка та допомога у випадку зникнення дитини.

Хто відповідає на дзвінки?

Особа, яка відповідає на дзвінок до служби за номером 116 000, є співробітником організації, що займається випадками зникнення дітей. Вони можуть надати (якщо необхідно) психологічну, правову та адміністративну підтримку за допомогою контакту з компетентними установами, а також у прийняті будь-яких заходів для пошуку зниклої дитини.

Коли я набираю номер 116 000, хто є тією людиною, яка відповідає на дзвінок?

Коли Ви телефонуєте на номер 116 000 людина, яка відповідає на Ваш дзвінок, знаходиться на території країни, з якої ви телефонуєте. Він/вона знаходяться тут для того, щоб Вас підтримати та надати допомогу у контакті з місцевими установами.

Якщо моя дитина зникла, чи не повинен я зателефонувати до поліції?

116 000 є недержавною організацією, що має гарячу лінію, і не має на меті замінити поліцію. Проте, коли люди перебувають за кордоном, вони можуть не розмовляти мовою країни перебування, не знати номера служб екстреної допомоги та місцевих установ, та найчастіше знаходяться у розгубленому стані. Недержавна організація, що використовує гарячу лінію 116 000, створена допомагати та гарантувати, що Ви є у постійному контакті з місцевими установами, поліцією та організаціями, що можуть бути корисними.

Якщо я маю інформацію стосовно зниклої дитини, але не хочу втручатися?

Будь-яка людині з громадськості, яка володіє інформацією щодо зниклої дитини може зателефонувати на номер 116 000. Інформацію буде спрямовано до відповідних установ для подальшого розслідування. Будьте впевненні, що всі дзвінки є конфіденційними.

Як я можу допомогти у пошуках зниклої дитини?

-          Зробіть пожертвування на користь Вашої місцевої організації або Missing Children Europe.

-          Навідуйтесь на сайт Вашої національної організації, що займається зниклими дітьми регулярно, щоб Ви були в курсі всіх поточних випадків зникнення. 

-          Якщо Ви маєте інформацію щодо зниклої дитини, надайте її на номер гарячої лінії 116 000 в країні, де ви перебуваєте.

-          Станьте волонтером Вашої національній організації.

-          Завантажте аплікацію notfound app на вашому веб-сайті за допомогою сторінки www.notfound.org

-          Дізнавайтеся більше про можливості, як Ви можете прийняти участь на сторінці volunteer page 

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Республіці Кіпр

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Республіці Кіпр, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Кіпр.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює консорціум кіпрська громадська організація «SPAVO». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Албанія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Албанія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Греція.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює албанська громадська організація «ALO 116». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Австрія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Австрія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Австрія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює австрійська громадська організація «147 Rat auf Draht». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Бельгія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Бельгія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Королівстві Бельгія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює бельгійська громадська організація «Child Focus». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини. 

Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Болгарія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Болгарія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Болгарія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює болгарська громадська організація «Nadja Centre Foundation». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Республіці Хорватія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Республіці Хорватія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Хорватія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює хорватська громадська організація «Centre for missing and exploited children». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Чеській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Чеській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Чеській Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює чеська громадська організація «Cesta z krize, z. ů». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Данія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Данія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Королівстві Данія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює данська громадська організація «Thora Center». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Естонській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Естонській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України в Естонській Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює естонська організація «Estonian Advice Center». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Французькій Республіці

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Французькій Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Французькій Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює французька громадська організація «CFPE Enfants Disparus». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Грецькій Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Грецькій Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Грецькій Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює грецька громадська організація «The Smile of the Child». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Угорщині

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Угорщині, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України в Угорщині.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює угорська громадська організація «Kek Vonal». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Ірландії

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Ірландії, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України в Ірландії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює ірландська громадська організація «Irish Society for the Prevention of Cruelty to Children». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Італійській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Італійській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України в Італійській Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює італійська громадська організація «Telefono Azzurro». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Литовській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Литовській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України в Литовській Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює литовська громадська організація «Missing Persons' Families Support Centre». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Нідерланди 

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Нідерланди, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Королівстві Нідерланди.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює нідерландська громадська організація «The International Child Abduction Centre». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Польща

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Польща, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Польща.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює польська громадська організація «Itaka». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Португальській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Португальській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Португальській Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює португальська громадська організація «Instituto de Apoio à Criança». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Сербія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Сербія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Сербія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює сербська громадська організація «ASTRA». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Словацькій Республіці  

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України в Словацькій Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Словацькій Республіці.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює словацька громадська організація «Linka detskej istoty». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Іспанія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Іспанія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Королівстві Іспанія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює іспанська громадська організація «Fundación ANAR». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Швейцарії 

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Швейцарії, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Швейцарії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює швейцарська громадська організація «Missing Children Switzerland». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Великій Британії

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Великій Британії, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Великій Британії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює британська громадська організація «Missing People». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Німеччині

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Німеччині, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Німеччині.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює німецька громадська організація «Vermisste Kinder». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Люксембурзі

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Люксембурзі, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Бельгії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює організація «L’Office National de l’Enfance». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Латвійській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Латвійській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Латвії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером можна зв’язатись з місцевими правоохоронними органами. На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Словенія

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Словенія, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Словенія.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером можна зв’язатись з місцевими правоохоронними органами. На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Швеція

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Королівстві Швеція, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Королівстві Швеція.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює шведська громадська організація «SOS Alarm». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Мальта

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Республіці Мальта, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Республіці Мальта.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером можна зв’язатись з місцевою поліцією. На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Румунії

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Румунії, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Румунії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює румунська громадська організація «Asociatia Telefonul Copilului». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

 Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Фінляндській Республіці

У разі зникнення безвісти дитини громадянина України у Фінляндській Республіці, необхідно, передусім, звернутися до місцевих правоохоронців та повідомити Консула України у Фінляндії.

Також громадянин України може звернутись з місцевого телефону на безкоштовну «гарячу лінію» зниклих дітей 116 000. За цим номером працює румунська громадська організація «Nödcentralsverket». На «гарячій лінії» громадянин України, у якого зникла дитина, може отримати психологічну підтримку та юридичну консультацію щодо розшуку безвісти зниклої дитини.

Якщо громадянин України, у якого зникла дитина, не володіє мовою країни перебування, то за номером 116 000 він може повідомити про своє українське громадянство і залишити свій номер телефону для встановлення контакту з Всеукраїнською громадською організацією «Магнолія», яка надасть громадянину необхідний супровід.

 


Консульський відділ Посольства
Керівник: Сіренко Наталія Юріївна
Тимчасовий повірений у справах України в Республіці Кіпр
Адреса: м. Нікосія, Енгомі, 2415, Македонітісса, вул. Андреа Міаулі, 10 35.155981, 33.314643. Переглянути на мапі
Телефон: (+357) 22-464383 (з 15.00 до 17.00 год.)
Факс: (+357) 22-464381
Ел. пошта: consul_cy@mfa.gov.ua (до уваги: НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ електронна пошта, надіслана з доменів @mail.ru, @list.ru...)
Веб-сайт: https://www.facebook.com/uaconsulcy
Графік роботи:

Консульський прийом здійснюється:

Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця:   10.00 - 12:00,

додатково у середу 15.00-17.00 (за попередньою домовленістю)

Четвер: технічний день, приймаються виключно громадяни певних категорій (інваліди, вагітні, тяжкохворі) з 10:00 до 12:00

Із запитаннями прохання:

-звертатися за телефоном (+357) 22-464383 (з 15.00 до 17.00)  

-надсилати на електронну адресу: consul_cy@mfa.gov.ua (до уваги: НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ електронна пошта, надіслана з доменів @mail.ru, @list.ru...)

-залишати повідомлення у месенджері Facebook

Зверніть, будь ласка, увагу, що заяви можна завантажити у розділі "Бланки заяв".

Вихідні та святкові дні 2019 року в Україні (Консульський відділ не працюватиме)

1 січня – Новий рік (вівторок)

7 січня – Різдво Христове, православне (понеділок)

8 березня – Міжнародний жіночий день (п'ятниця)

28 квітня – Великдень (неділя)

1 травня – День міжнародної солідарності трудящих (середа)

9 травня – День Перемоги (четвер)

16 червня – Трійця (неділя)

28 червня – День Конституції України (п'ятниця)

24 серпня – День незалежності України (субота)

14 жовтня – День захисника України (понеділок);

25 грудня – Різдво Христове, католицьке (середа).

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян  України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Кожен третій вівторок місяця здійснюється особистий прийом громадян керівником установи з 10 до 12 години.