• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Вибори 2019
Опубліковано 06 лютого 2020 року о 18:39

Для того, щоб виборцю реалізувати своє право голосу за межами України, необхідно:

- бути включеним до списку виборців на закордонній виборчій дільниці, яка знаходиться на території Кіпру;

- особисто прибути на відповідну закордонну виборчу дільницю в день голосування з 08.00 до 20.00

Документами, які є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонній виборчій дільниці, є виключно:

– діючий паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

– дипломатичний паспорт України;

– службовий паспорт України.

До списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються громадяни України, яким виповнилося або на день голосування виповниться вісімнадцять років та які за своєю виборчою адресою згідно з даними Державного реєстру виборців відносяться до цієї закордонної виборчої дільниці. Не має права голосу громадянин, визнаний судом недієздатним.

Громадянин України, який проживає або перебуває в період підготовки та проведення виборів на Кіпрі, реалізує своє право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території Кіпру, а також перебування чи неперебування на консульському обліку в Посольстві.


Закордонна виборча дільниця (№900043)

Установа: Посольство України в Республіці Кіпр

Адреса: Приміщення Посольства України в Республіці Кіпр, Республіка Кіпр, м.Нікосія, 2415, р-н Енгомі, вул.А.Міаулі, буд.10

Межі дільниці: Республіка Кіпр


Для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадяни України, які постійно або тимчасово проживають на Кіпрі, можуть:

1. Якщо Ви маєте дозвіл на проживання на Кіпрі (pink slip, yellow slip, visa F тощо), Ви можете стати на консульський облік

Звернутися особисто або надіслати поштовим /кур'єрським зв’язком до Посольства (адреса) документи для постановки на тимчасовий консульський облік, адже, якщо Ви маєте дозвіл на проживання на Кіпрі, це є найпростішим варіантом (надсилається копія 1 сторінки закордонного паспорту, копія дозволу на проживання - pink slip, yellow slip, visa F тощо, фотокартка 3,5 на 4,5, а також заповнена, підписана заява-анкета №18 - завантажити можна на сайті https://cyprus.mfa.gov.ua/…/consular-affa…/Application+forms).

В анкеті зазначаються УСІ прізвища, які мала особа (в тому числі дівочі, від попередніх шлюбів тощо)

В електронному вигляді документи не приймаються.

Для проведення повторного голосування відомості про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, прийматимуться Посольством до 15 квітня 2019 року (включно).

2. Якщо Ви проживаєте на Кіпрі, але не перебуваєте на консульському обліку (не стосується туристів та тих, хто перебуває на Кіпрі не тривалий час)

Особисто подати за 5 днів до виборів до Посольства ЗАЯВУ про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців). Перед цим необхідно перевірити, чи Ви включені до Реєстру, та перевірити, чи правильно вказано в Реєстрі його прізвище, ім’я, по батькові та виборчу адресу. Це можна зробити за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців». Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит.

Як це зробити (відеоінструкція)

Після цього ОСОБИСТО подаєте до Посольства:

1) роздруковану відповідь на запит щодо наявності у Державному реєстрі виборців (www.drv.gov.ua)

2) заяву про зміну виборчої адреси;

3) діючий закордонний паспорт громадянина України (з копією його першої сторінки);

4) документ, що підтверджує адресу Вашого проживання на Кіпрі (ОРИГІНАЛ + копія)

такими документами можуть бути: договір оренди приміщення на Ваше ім'я;

рахунок на сплату комунальних послуг, де вказана адреса Вашого проживання, або адреса Вашого чоловіка (тоді рекомендується додати - свідоцтво про шлюб);

довідка від District Administration Office про місце Вашого проживання (*для тих, хто мешкає на півночі: документ від мухтаріса тощо (англійською мовою) про місце Вашого проживання).

Заяви подаються виключно особисто в Посольство (не використовується поштовий чи факсимільний зв’язок, електронна пошта).

У разі призначення Центральною виборчою комісією повторного голосування з виборів Президента України на 21 квітня 2019 року, для проведення повторного голосування відомості про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, прийматимуться Посольством до 15 квітня 2019 року (включно).

3. Якщо Ви плануєте перебувати на Кіпрі в день виборів - нетривалий період (турист, відрядження тощо)

До виїзду за кордон в Україні необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців за своїм місцем проживання/реєстрації в Україні, або до Відділу ведення та адміністрування Державного реєстру виборців МЗС України (м.Київ, Михайлівська пл.1) і подати заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси.

За результатами, Ви отримаєте відповідне посвідчення під особистий підпис в журналі реєстрації посвідчень, яке необхыдно буде подати разом з закордонним паспортом в день голосування.

Важливо: заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни виборчої адреси Посольством не приймаються.

У день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

У разі призначення Центральною виборчою комісією повторного голосування з виборів Президента України на 21 квітня 2019 року, для проведення повторного голосування відомості про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, прийматимуться Посольством до 15 квітня 2019 року (включно).

4. Облік громадян, які прибули з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування на Кіпрі

За бажанням громадян України, які прибули до Кіпру з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування, Посольством здійснюється їх облік шляхом внесення відповідних даних до журналу обліку громадян України, які прибули до іноземної держави з метою короткострокового (до трьох місяців) перебування.

Щоб стати на такий облік необхідно: заповнена заява (Зразок заяви ), закордонний паспорт з копією його першої сторінки, а також документ, що підтверджує короткострокове перебування на Кіпрі: роздруковані копії авіаквитків, броні готелю (комунальний рахунок за житло, де вказана адреса тощо).

*Фотографія не потрібна.

Документи можливо надіслати поштовим/кур'єрським зв'язком до Посольства (адреса) (у цьому випадку, необхідно написати нам у Facebook https://www.facebook.com/uaconsulcy і пересвідчитися, що Ваші документи надійшли до Посольства).

У разі призначення Центральною виборчою комісією повторного голосування з виборів Президента України на 21 квітня 2019 року, для проведення повторного голосування відомості про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, прийматимуться Посольством до 15 квітня 2019 року (включно).

Для того, аби впевнитися, що ви зможете проголосувати, варто перевірити, чи ви є у Державному реєстрі виборців. Зробити це можна кількома способами:

- через іменне запрошення на вибори, надіслане Вам поштою Кіпру.
- через список виборців, який розміщений у приміщенні дільничної виборчої комісії (Посольстві);
- через інтернет. Для цього треба зайти на сайт Державного реєстру виборців і скористатися сервісом «Особистий кабінет виборця». У ньому потрібно ввести дані про себе і код, який надійде на електронну пошту.

Нагадуємо!
Кожен громадянин має лише один голос і використати його він може лише на тій дільниці, де громадянин включений до списку виборців.

Корисні посилання:

Форма заяви виборця, який проживає чи перебуває за межами України, щодо зміни його виборчої адреси розміщена на офіційній веб-сторінці МЗС в розділі «Голосування громадян України за кордоном. Порядок звернення до органу ведення Державного реєстру виборців щодо зміни персональних даних» (http://old.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2517), а також на офіційній веб-сторінці Центральної виборчої комісії у розділі «Державний реєстр виборців. Зміна персональних даних» за адресою: https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index?option=ext_static_page&ppg_id=110&pmn_id=100.

Веб-сайт МЗС, розділ «Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном»: http://old.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua

Веб-сайт Центральної виборчої комісії України: http://cvk.gov.ua/

Веб-сайт Державного реєстру виборців: http://www.drv.gov.ua


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux