• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
До уваги подорожуючих в Україну
Опубліковано 24 червня 2020 року о 20:59

Кіпр віднесений до ✔"ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ" ✔( перелік переглядається щосімднів МОЗ України)

Регулярне авіасполучення між Україною та Кіпром не відновлено. Авіакомпанія Ryanair , яка виконувала чартерні рейси за маршрутом Київ-Пафос-Київ, скасувала їх з середини листопада до середини грудня 2020. Водночас, авіакомпанія Cyprus Airways оголосила про здійснення чотирьох спецрейсів Ларнака-Київ-Ларнака (LCA-KBP-LCA CY280 / 281 1000-1330 // 1430-1750) 28 листопада, 12 та 26 грудня 2020 року та 9 січня 2021 року. 

✔Для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19, користуйтеся інтерактивною мапою за цим посиланням , щоб перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.


Детально про подорожі в Україну  українською / english 

 • ✔ Іноземний громадянин:

  страховий поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19, без самоізоляції

 • Поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і бути дійсним протягом строку перебування особи в Україні (страховий поліс можна замовити on-line)


  ✔ Громадяни України, або особа з посвідкою на постійне проживання:
  без страхового полісу, без самоізоляції


  ВИКЛЮЧЕННЯ для іноземців та осіб без громадянства таких категорій:
  - іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, особи, яких визнано біженцями, і особи, які потребують додаткового захисту;

- акредитовані в Україні працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій та члени їх сімей;

- військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.


Позиція країни у відповідності до «червоної» та «зеленої» зон враховуватиметься на момент проходження митного контролю в Україні, а не на момент вильоту іноземця з його країни.

У разі транзитного перельоту через країну «червоної зони», враховується зона країни вильоту

Не потрібно проходити обсервацію громадянам держав із значним поширенням COVID-19, які не перебували на території цих держав протягом останніх 14 днів.

Більш детально


 • Загальна вимога щодо проведення самоізоляції для усіх категорій подорожуючих (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), що прибувають в Україну з держав із значним поширенням COVID-19, а також для іноземців, які є громадянами (підданими) таких держав.

 • Вимога щодо проведення самоізоляції не поширюється на такі категорії осіб, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті із хворою на COVID-19 особою:
  1) особи, які не досягли 12 років;
  2) особи, які прибувають в Україну з метою навчання у закладах вищої освіти;
  3) особи, які є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19 та не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів або прямують територією України транзитом та мають документи, що підтверджують виїзд за кордон протягом двох діб;
  4) працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей;
  5) водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад;
  6) інструктори збройних сил держав - членів НАТО та держав - учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил;
  7) діячі культури за запрошенням закладу культури разом з однією особою, що супроводжує кожного з них;
  8) особи, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації;
  9) особи, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону.
  Особи, що підлягають самоізоляції у зв’язку з перетинанням державного кордону, зобов’язані встановити і активувати відповідний мобільний додаток "Дій вдома" (додаток працює тільки з карткою українського мобільного оператора. Для придбання картки звертайтесь до вашого авіаперевізника).
  У разі неможливості встановлення додатка особа підлягає обсервації.

 • Заборонено самостійно залишати місце обсервації

  Наявність у особи довідки про антитіла до COVID-19 ✔не звільняє її від необхідності проходити тестування на COVID-19 методом ПЛР після перетину державного кордону або проходження обсервації, якщо особа прибула із країни, що входить до «червоної зони». 

  Обов’язковою умовою для всіх іноземців є наявність страхового поліса. Поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування повинен бути виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), та покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і бути дійсним протягом строку перебування особи в Україні (страховий поліс можна замовити on-line)

  Реєстраційна форма для здачі ПЛР-тесту
  Більш детально
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux