• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
До уваги подорожуючих в Україну
Опубліковано 04 липня 2021 року о 20:59

Авіакомпанії  МАУ,  SkyUp, Cyprus Airways, Wizz Air  здійснюють авіарейси -дати можна перевірити на сайтах компаній (розклад рейсів МАУ див. нижче) 

✔Для планування подорожей за кордон під час пандемії COVID-19, користуйтеся інтерактивною мапою, щоб перевірити актуальний режим в’їзду та транзиту для громадян України у будь-якій країні світу.

Всім без винятку іноземним громадянам та власникам посвідки на тимчасове проживання, незалежно від країни прибуття для в'їзду в Україну, потрібно мати:

-поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією-партнером на території України (асистанс), що покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні.

- один із зазначених документів:

документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях: Pfizer/BioNTech, Johnson & Johnson's Janssen, AstraZeneca/Covishield (India), AstraZeneca/SKBio (South Korea), Moderna, Sinopharm, CoronaVac (Sinovac); або

• експрес-тест на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2 (RAT), що зроблений не більш як за 72 години до в’їзду; або

• негативний результат тесту на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (PCR), проведений не більше ніж за 72 години до в’їзду.


УВАГА! З 2 липня 2021 року на період дії карантину в Україні:

Іноземці, що  прибуватимуть в Україну з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів - ВИМОГА

негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного в пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон. У разі відсутності негативного результату вказаного експрес-тесту зазначеним категоріям іноземців та осіб без громадянства буде відмовлено в перетині державного кордону. Водночас, згадана вимога не застосовуватиметься до таких категорій іноземних подорожуючих: - особи, які не досягли 12 років; - іноземці та особи без громадянства які постійно проживають на території України, та особи, яких визнано біженцями, або особи, які потребують додаткового захисту; - працівники дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; - водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад; - військовослужбовці (підрозділів) збройних сил держав — члени НАТО та держав — учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил. Пункти тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 розташовуються в зонах прикордонного контролю пунктів пропуску через державний кордон. 


Довідки про тестування та вакцинацію не вимагаються від дітей до 12 років.

Для іноземних громадян можливості здати ПЛР-тест в Україні або піти на самоізоляцію немає. У разі відсутності тесту / вакцинації та / або страхового поліса в перетині державного кордону для в'їзду або транзиту буде відмовлено.

Результати тестів на COVID-19 та страховий поліс не вимагаються від трансферних пасажирів, які не залишають транзитну зону аеропорту та не перетинають кордон України (якщо інше не передбачене вимогами країни, яка є кінцевою точкою їхнього маршруту).

Громадянам України та власникам посвідки на постійне проживання:

З 17 червня 2021 року українців та власників посвідки на постійне проживання звільнено від вимоги наявності або проходження тестування та / або самоізоляції зі встановленням додатку "Вдома" при поверненні в Україну з будь-якої країни світу.


УВАГА! З 2 липня 2021 року на період дії карантину в Україні:

громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають на території України, що прибуватимуть в Україну з

Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх 14 днів 

 підлягатимуть обов’язковій самоізоляції, обсервації. 

Водночас від вимоги щодо проведення такими подорожуючими самоізоляції, обсервації звільнено: - осіб, які не досягли 12 років; - водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення; - членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад. Подорожуючі, на яких поширюватиметься вимога щодо проведення самоізоляції, обсервації, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка такі особи підлягатимуть обсервації


При цьому вищезазначені вимоги щодо подання відповідного поліса (свідоцтва, сертифікати) страхування та документів щодо негативного результату тестування/проведення курсу вакцинації не застосовуються до таких категорій іноземців та осіб без громадянства:
- іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України, та осіб, яких визнано біженцями, або осіб, які потребують додаткового захисту;
- працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей;
- водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних заходів, автобусів, що здійснюють регулярні, нерегулярні та маятникові перевезення, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад;
- військовослужбовців (підрозділів) збройних сил держав-членів НАТО та держав-учасниць програми НАТО «Партнерство заради миру», які беруть участь у заходах з підготовки підрозділів Збройних Сил.
У разі відсутності зазначеного поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування та негативного результату тестування на COVID-19 або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, іноземцям та особам без громадянства буде відмовлено у перетині державного кордону на в’їзд в Україну.


Транзитним пасажирам: негативний ПЛР-тест на COVID-19 та страховий поліс не вимагається від трансферних пасажирів, які не залишають транзитну зону аеропорту та не перетинають кордон України (якщо інше не передбачене вимогами країни, яка є кінцевою точкою їхнього маршруту). 


❗️ Дуже ВАЖЛИВО: під час планування подорожей ВРАХОВУЙТЕ, що ситуація з коронавірусом у світі постійно змінюється та не завжди на 100% залежить від прийнятих урядами рішень. Слідкуйте, будь ласка, за нашими повідомленнями.

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА ДЛЯ ТУРИСТІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ

Українською

Англійською

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА ДЛЯ ТУРИСТІВ ТА ВІДВІДУВАЧІВ

Українською

Англійською

Re-open EU - відновлення подорожей до держав-членів ЄС

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux