Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:51

До уваги громадян, які перебувають на тимчасовому консульському обліку

16 листопада 2017, 00:00

Консульським відділом Посольства України в Республіці Кіпр здійснюється оновлення списку виборців, а також громадян, що перебувають на тимчасовому консульському обліку.

У зв’язку з цим, просили б надіслати на адресу консульського відділу (uaconsulcy@gmail.com) уточнену інформацію щодо місця Вашого проживання на Кіпрі (англійською/грецькою), контактний телефон та email.

ЗРАЗОК: Петренко Петр Петрович, 12.12.2000 р.н., 10 Miaouli Str., Engomi, 2415, Nicosia, тел. 999587456, uaconsulcy@gmail.com

Рекомендуємо також перевірити, чи не завершився термін Вашого перебування на консульському обліку (дата завершення терміну дозволу компетентних органів Кіпру, що дає право на проживання на Кіпрі).
Нагадуємо, що наявність консульського обліку гарантує автоматичне внесення громадянина до списку виборців на випадок проведення голосування і гарантує його участь у голосуванні. 
За прийняття на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.
Тимчасовий консульський облік передбачає реєстрацію на визначений період громадян України, які постійно проживають в Україні, мають реєстрацію, проте виїхали за межі Батьківщини тимчасово на термін понад три місяці.