Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 22:13

Візит делегації Світового Конгресу Українців до Республіки Кіпр

19 квітня, 10:46

17-18 квітня ц.р. відбувся візит до Кіпру Президента Світового Конгресу Українців Евгена Чолія та Директора представництва СКУ при міжнародних організаціях в Брюсселі Марини Ярошевич.

В ході зазначеного візиту делегація СКУ мала зустрічі з керівництвом Республіки Кіпр, високопосадовцями, депутатами, експертами, дипломатами та українською громадою.

17 квітня відбулися зустрічі з Головою Палати представників РК Дімітрісом Сіллурісом, Уповноваженим Президента РК з гуманітарних питань та закордонних кіпріотів Фотісом Фотіу, Генеральним секретарем партії АКЕЛ Андросом Кіпріану, представниками Міністерства освіти і культури РК, професорами Університету Нікосії.

Під час зустрічей було обговорено важливі питання світової політики безпеки, сучасні виклики та реакцію міжнародної спільноти, російську агресію проти України, європейську інтеграцію, двосторонні відносини між Україною та РК.

В цей же день відбулася зустріч з керівництвом асоціації українців Кіпру «Товариство Українсько-Кіпрської дружби», в ході якої було обговорено статутну діяльність асоціації, подальші плани та перспективи розширення, а також започаткування співпраці між СКУ та українцями Кіпру.

18 квітня відбулися зустріч в з Головою правлячої партії ДІСІ, керівником делегації кіпрського парламенту в Міжпарламентському Союзі Аверофом Неофіту, віце-президентом партії ЕДЕК Марією Васіліаду, Директором департаменту двосторонніх відносин з країнами Східної Європи, Західних Балкан та Центральної Азії МЗС РК Вассосом Чамберленом, Почесним консулом України в Республіці Кіпр Алексісом Фотіадісом та керівництвом Посольства США на Кіпрі.

Делегація, у супроводі українських миротворців, відвідала «зелену лінію» розмежування на Кіпрі, що знаходиться під контролем миротворчих сил ООН.

Останні новини

Нагородження миротворців медаллю ООН | 18 травня, 17:02

Від України зазначеною медаллю був нагороджений полковник української поліції Всеволод Кукуруз.

Зустріч Посла України в Республіці Кіпр Б.Гуменюка з Послом Швейцарської Конфедерації в Республіці Кіпр П.Фуксом | 16 травня, 09:36

15 травня 2018 р. за ініціативи швейцарської сторони, у зв’язку з виконанням Послом України в Республіці Кіпр Борисом  Гуменюком обов’язків дуаєна дипломатичного корпусу Кіпру, відбулася протокольна зустріч з новопризначеним Послом Швейцарської Конфедерації в РК П’єром-Івс Фуксом.

Зустріч Бориса Гуменюка з Главою Кіпрської православної церкви | 14 травня, 18:58

14 травня 2018 року відбулася зустріч Посла України в Республіці Кіпр Б.Гуменюка з Главою Кіпрської православної церкви Архієпископом Нової Юстиніани і всього Кіпру Хризостомосом ІІ.

Зустріч дипломатів та релігійних лідерів в рамках зусиль з врегулювання Кіпрського питання | 30 квітня, 15:25

30 квітня 2018 року Посол України Борис Гуменюк взяв участь в зустрічі релігійних лідерів та дипломатичного корпусу Республіки Кіпр, що відбулася на запрошення Архієпископа Кіпру Хрисостомоса ІІ .

Зустріч Заступника Генерального прокурора України Є.Єніна з Генеральним прокурором Республіки Кіпр К.Клерідісом | 20 квітня, 20:21

20 квітня 2018 року в рамках робочого візиту делегації Генеральної прокуратури України до Республіки Кіпр відбулася зустріч Заступника Генерального прокурора України Євгена Єніна з Генеральним прокурором Республіки Кіпр Костасом Клерідісом.