Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:55

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною

28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

У результаті зустрічі, керівництвом Асоціації в якості пріоритетних на 2018 рік були визначені наступні заходи двостороннього характеру, спрямовані на подальший розвиток взаємовигідного українсько-кіпрського співробітництва:

1. Організація чергового візиту членів Кіпрсько-української бізнес асоціації в Україну з метою проведення спільно з ТПП України та Львівської ТПП українсько-кіпрських бізнес форумів в м. Києві та м. Львів.

2. Організація в м. Нікосія ділової зустрічі членів Асоціації з представниками ділових кіл України, зацікавлених у розвитку свого бізнесу на Кіпрі;           

3. Проведення другого Кіпрсько-українського бізнес форуму на Кіпрі за участі політичного керівництва РК, представників політичних кіл України, а також представників ділових кіл обох країн.

В свою чергу, в ході свого звернення до членів Асоціації Б.Гуменюком було наголошено на готовності української сторони до подальшого розвитку економічного співробітництва між двома державами.

Останні новини

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.