Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:55

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії.

23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Захід відвідали небайдужі українці та друзі України, представники дипломатичного корпусу Республіки Кіпр, депутати, бізнесмени, а також кіпрська громадськість.
В ході заходу відбулася презентація виставки фотографій з подій на Майдані Незалежності українського фотографа Валентина Огіренко. Понад 20 фотографій українського фотомитця відобразили хід подій під час Революції та її трагічні сторінки.
Крім цього, учасники мали змогу переглянути коротку документальну стрічку про Героїв Небесної Сотні, які ціною свого життя боролись за вільну демократичну Україну.
Посол України Борис Гуменюк розповів передісторію цієї Революції, яка відкрила нову "європейську" сторінку в історії нашої держави, а також привернув увагу до жорстокості застосованої до учасників демонстрацій в Києві, що спричинила численні жертви невинних людей.

Останні новини

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною | 28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.