Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 11:26

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України

22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.  

У зв’язку з відзначенням в Україні та українцями за кордоном Дня Соборності України, 22 січня ц.р. спільно з українською громадою Кіпру в приміщенні Посольства відбувся захід, присвячений 100-річчю проголошення Української Народної Республіки, Дню об’єднання УНР та ЗУНР, а також вшануванню пам’яті героїв Крут, у зв’язку з 100-ми роковинами цих трагічних подій.

В ході заходу відбулася презентація документальної стрічки "Герої України. Крути. Перша Незалежність".

Захід пройшов традиційно в теплій атмосфері, відбулось обговорення подій в Україні у контексті боротьби за незалежність та проведено український флеш-моб  #УкраїнаЄдина #UnitedUkraine. 

Останні новини

Візит делегації Світового Конгресу Українців до Республіки Кіпр | Вчора, 10:46

17-18 квітня ц.р. відбувся візит до Кіпру Президента Світового Конгресу Українців Евгена Чолія та Директора представництва СКУ при міжнародних організаціях в Брюсселі Марини Ярошевич.

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною | 28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.