Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 14:31

Національний банк України спростив переміщення банківських металів через митний кордон України

03 січня, 12:12

Національний банк України спростив переміщення банківських металів через митний кордон України

Правління НБУ скасувало вимогу щодо наявності індивідуальних ліцензій Національного банку України на вивезення фізичною особою банківських металів вагою, що перевищує 500 г. Дозвіл на вивезення банківських металів в такому обсязі буде можливий за умови письмового декларування митному органу та на підставі документів, що підтверджують придбання цією особою банківських металів в уповноважених банках та/або Національному банку в повному обсязі.
По-друге, скасовується вимога щодо необхідності
отримання юридичними особами спеціального дозволу Національного банку на ввезення банківського металу, виготовленого нерезидентом за договором про
перероблення давальницької сировини, якщо ці банківські метали в повному обсязі продаються Національному банку. Достатньо лише наявності договору, на підставі якого здійснювалась переробка, а також договору на поставку банківських металів Національному банку.
Зазначені кроки сприятимуть спрощенню та
удосконаленню порядку переміщення банківських металів через митний кордон України.
Відповідні зміни закріплено Постановою Правління
Національного банку України № 142 від 26.12.2017 "Про внесення зміни до Інструкції про переміщення готівки і
банківських металів через митний кордон України", яка набуває чинності 28 грудня 2017.

Останні новини

В Нікосії пройшов Перший Фестиваль української кухні | 26 грудня 2017, 13:07

23 грудня 2017 р. у м. Нікосія пройшов Перший Фестиваль української кухні, який був організований і проведений Асоціацією «Товариство Українсько-Кіпрської дружби» за підтримки Посольства України в Республіці Кіпр 

Святкування в Республіці Кіпр 100-річчя заснування дипломатичної служби України | 08 грудня 2017, 23:14

8 грудня 2017 р. в Нікосії відбувся святковий концерт української класичної музики відомого талановитого українського дуету (м.Львів) Лідія Футорська (скрипка) та Сергій Хоровець (кнопковий акордеон). Дует представив свою музичну програму під назвою «Українські акварелі», до якої входять шедеври класичної музики українських композиторів XVIII – XX ст.

Комеморативні заходи в Нікосії з вшанування жертв Голодомору | 24 листопада 2017, 10:44

23 листопада 2017 р. в приміщенні кінотеатру Університету Нікосії відбувся захід присвячений 85-им роковинам Голодомору в Україні 1932-33 років.