Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:53

Комеморативні заходи в Нікосії з вшанування жертв Голодомору

24 листопада 2017, 10:44

23 листопада 2017 р. в приміщенні кінотеатру Університету Нікосії відбувся захід присвячений 85-им роковинам Голодомору в Україні 1932-33 років. 

В рамках заходу відбувся показ художнього фільму «Гіркі жнива» та презентація архівних фотоматеріалів з тематики Голодомору.

Захід зібрав багатьох небайдужих представників кіпрської та української громадськості, дипкорпусу та наукових кіл.

У своєму вступному слові Посол України Б.Гуменюк наголосив на необхідності донесення до світової громадськості інформації про це страшний злочин проти українського народу, висвітлив основні причини та передумови сталінської політики щодо української нації та закликав усіх вшанувати пам'ять невинних людей, страчених голодом Радянським комуністичним режимом.

Комеморативні заходи на Кіпрі буде продовжились 25 та 26 листопада в Лімасолі та Нікосії, де відбулись вечір-реквієм та запалення свічки пам’яті. Ієромонах Української Греко-Католиціької Церкви (м.Рим) отець Тарас Остаф’їв відправив Панахиду за жертвами голодоморів в Україні та наголосив на важливості молитись за душі безневинних жертв. 

Останні новини

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною | 28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.