Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:52

Конференція «Гібридна війна проти України та її роль в Європейській безпеці»

16 листопада 2017, 13:23

15 листопада 2017 р. В Нікосії (Республіка Кіпр) відбулася міжнародна Конференція щодо актуальної ситуації в Україні під назвою «Гібридна війна проти України та її роль в Європейській безпеці» з презентацією документальних фільмів про Україну 

Доповідачами на Конференції були експерти Є.Рокитський – Президент Балто-Чорноморської Безпекової Конфедерації (Україна, Латвія) та Р.Маца – аналітик Центру Kremlin Watch (Чеська Республіка).

У своєму вступному слові для відкриття Конференції Посол України в Республіці Кіпр Б.Гуменюк розкрив актуальність в умовах сучасності теми гібридної війни, необхідність доведення правдивої інформації про актуальну ситуацію в Україні, пов’язану з російською агресією проти України, та проведення ефективної роботи з метою нівелювання впливу російської пропаганди на прийняття важливих глобальних політичних рішень.

Є.Рокитський сконцентрував доповідь на ролі України в системі Європейської безпеки у контексті гібридної конфронтації, нарощуванні Росією військової присутності в Криму після окупації півострова, а також ситуації на Сході України, спричиненій російською агресією.

Чеський експерт з питань медіа-пропаганди та дезінформації Р.Маца висвітлив тему гібридної пропаганди на політичні еліти в Європі, зокрема на прикладі Чеської Республіки пояснив вплив російської пропаганди на політичну ситуацію в країні, формування суспільної думки та ставлення і розуміння ситуації в Україні.

Після виступів відбулася плідна дискусія між учасниками заходу.

В рамках заходу відбулася презентація мистецького візуального проекту « Україна: Подолання», який, очима іноземних та українських фотожурналістів та кінодокументалістів (Г.Лавринець, Ю.Величко, О.Прокопенко, В.Харченко, Л.Мицик), висвітлює часи подолання Україною окупації частини її територій на Південному Сході та подолання потужної інформаційної війни.

Останні новини

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною | 28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.