Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 18:02

Конференція «Гібридна війна проти України та її роль в Європейській безпеці»

16 листопада, 13:23

15 листопада 2017 р. В Нікосії (Республіка Кіпр) відбулася міжнародна Конференція щодо актуальної ситуації в Україні під назвою «Гібридна війна проти України та її роль в Європейській безпеці» з презентацією документальних фільмів про Україну 

Доповідачами на Конференції були експерти Є.Рокитський – Президент Балто-Чорноморської Безпекової Конфедерації (Україна, Латвія) та Р.Маца – аналітик Центру Kremlin Watch (Чеська Республіка).

У своєму вступному слові для відкриття Конференції Посол України в Республіці Кіпр Б.Гуменюк розкрив актуальність в умовах сучасності теми гібридної війни, необхідність доведення правдивої інформації про актуальну ситуацію в Україні, пов’язану з російською агресією проти України, та проведення ефективної роботи з метою нівелювання впливу російської пропаганди на прийняття важливих глобальних політичних рішень.

Є.Рокитський сконцентрував доповідь на ролі України в системі Європейської безпеки у контексті гібридної конфронтації, нарощуванні Росією військової присутності в Криму після окупації півострова, а також ситуації на Сході України, спричиненій російською агресією.

Чеський експерт з питань медіа-пропаганди та дезінформації Р.Маца висвітлив тему гібридної пропаганди на політичні еліти в Європі, зокрема на прикладі Чеської Республіки пояснив вплив російської пропаганди на політичну ситуацію в країні, формування суспільної думки та ставлення і розуміння ситуації в Україні.

Після виступів відбулася плідна дискусія між учасниками заходу.

В рамках заходу відбулася презентація мистецького візуального проекту « Україна: Подолання», який, очима іноземних та українських фотожурналістів та кінодокументалістів (Г.Лавринець, Ю.Величко, О.Прокопенко, В.Харченко, Л.Мицик), висвітлює часи подолання Україною окупації частини її територій на Південному Сході та подолання потужної інформаційної війни.

Останні новини

Святкування в Республіці Кіпр 100-річчя заснування дипломатичної служби України | 08 грудня, 23:14

8 грудня 2017 р. в Нікосії відбувся святковий концерт української класичної музики відомого талановитого українського дуету (м.Львів) Лідія Футорська (скрипка) та Сергій Хоровець (кнопковий акордеон). Дует представив свою музичну програму під назвою «Українські акварелі», до якої входять шедеври класичної музики українських композиторів XVIII – XX ст.

Комеморативні заходи в Нікосії з вшанування жертв Голодомору | 24 листопада, 10:44

23 листопада 2017 р. в приміщенні кінотеатру Університету Нікосії відбувся захід присвячений 85-им роковинам Голодомору в Україні 1932-33 років. 

Посол України Б.Гуменюк: "100-річчя Української Революції" (міркування) | 20 листопада, 14:55

Сторіччя українського визвольного руху, який розпочався в далекому 1917 р., свідчить про те, що Україна з труднощами, але невпинно докладає вагомих, принципово важливих зусиль, щоб вписатися в мінливу реальність, забезпечити в ній стабільний розвиток. Наш європейський, цивілізаційний вибір тому запорука. 

Стаття присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. "Ми шануємо історію, ми віримо в світле майбутнє" | 30 вересня, 22:16

Цього року українці відзначають сторіччя Української Революції 1917-1921 років. Враховуючи важливість її наслідків, ми повинні враховувати помилки та уроки. Нам потрібна єдність для продовження боротьби, адже противник той самий, що і сто років тому.

Зустріч посла України з керівником кіпрської делегації в Асамблеї МПС А.Неофіту | 06 вересня, 18:47

6 вересня 2017 року відбулася зустріч Посла України в РК Б.Гуменюка з керівником кіпрської делегації в Міжпарламентському союзі (МПС), лідером проурядової кіпрської політичної партії Демократичне зібрання («ДІСІ») та її парламентської фракції в Палаті представників Республіки Кіпр (РК) А.Неофіту.