Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 10:47

Зустріч посла України з керівником кіпрської делегації в Асамблеї МПС А.Неофіту

06 вересня, 18:47

6 вересня 2017 року відбулася зустріч Посла України в РК Б.Гуменюка з керівником кіпрської делегації в Міжпарламентському союзі (МПС), лідером проурядової кіпрської політичної партії Демократичне зібрання («ДІСІ») та її парламентської фракції в Палаті представників Республіки Кіпр (РК) А.Неофіту.

В ході розмови сторонами обговорювався увесь спектр питань міжпарламентського співробітництва між Україною та РК, в т.ч. й двосторонньої співпраці в рамках діяльності провідних міжнародних інституцій, зокрема МПС, чергове засідання Асамблеї якої відбудеться в м. Санкт-Петербург (РФ) в період з 14 по 18 жовтня п.р.

Під час розмови сторонами було наголошено на неприпустимості участі в роботі Асамблеї МПС «депутатів» Державної думи РФ та «членів» Ради федерації РФ, «обраних» від «Республіки Крим» та м. Севастополь, український статус яких закріплений в Конституції України, а також визнаний ЄС, ООН, іншими міжнародними організаціями та переважною більшістю іноземних держав.

Останні новини

Стаття присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. "Ми шануємо історію, ми віримо в світле майбутнє" | 30 вересня, 22:16

Цього року українці відзначають сторіччя Української Революції 1917-1921 років. Враховуючи важливість її наслідків, ми повинні враховувати помилки та уроки. Нам потрібна єдність для продовження боротьби, адже противник той самий, що і сто років тому.

Прийняття в Республіці Кіпр з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 25 серпня, 11:56

24 серпня 2017 р. в Нікосії в святковій залі готелю “Hilton Park” відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України за участю представників урядових, політичних, бізнесових, наукових кіл, дипкорпусу та представників ЗМІ, кіпрської громадськості і українців в РК. 

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 18 липня, 12:39

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.

Участь А.Зенона в Міжнародній конференції щодо реформ в Україні в м. Лондон, Сполучене Королівство | 07 липня, 18:33

6 липня 2017 року Постійний секретар МЗС Республіки Кіпр Александрос Зенон взяв участь в проведенні організованої в м. Лондон спільно урядами Сполученого Королівства та України Міжнародній конференції щодо реформ в Україні під назвою “Можливості Україна”.