Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:53

Зустріч посла України з керівником кіпрської делегації в Асамблеї МПС А.Неофіту

06 вересня 2017, 18:47

6 вересня 2017 року відбулася зустріч Посла України в РК Б.Гуменюка з керівником кіпрської делегації в Міжпарламентському союзі (МПС), лідером проурядової кіпрської політичної партії Демократичне зібрання («ДІСІ») та її парламентської фракції в Палаті представників Республіки Кіпр (РК) А.Неофіту.

В ході розмови сторонами обговорювався увесь спектр питань міжпарламентського співробітництва між Україною та РК, в т.ч. й двосторонньої співпраці в рамках діяльності провідних міжнародних інституцій, зокрема МПС, чергове засідання Асамблеї якої відбудеться в м. Санкт-Петербург (РФ) в період з 14 по 18 жовтня п.р.

Під час розмови сторонами було наголошено на неприпустимості участі в роботі Асамблеї МПС «депутатів» Державної думи РФ та «членів» Ради федерації РФ, «обраних» від «Республіки Крим» та м. Севастополь, український статус яких закріплений в Конституції України, а також визнаний ЄС, ООН, іншими міжнародними організаціями та переважною більшістю іноземних держав.

Останні новини

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною | 28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.