Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 10:15

Прийняття в Республіці Кіпр з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

25 серпня, 11:56

24 серпня 2017 р. в Нікосії в святковій залі готелю “Hilton Park” відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України за участю представників урядових, політичних, бізнесових, наукових кіл, дипкорпусу та представників ЗМІ, кіпрської громадськості і українців в РК. 

Із зверненнями до присутніх на заході гостей виступили Міністр закордонних справ Кіпру Іоанніс Касулідіс та Посол України Борис Гуменюк, які розпочалися виконанням державних гімнів України та Республіки Кіпр.

Під час свого звернення до учасників заходу Посол України в Республіці Кіпр Б.Гуменюк наголосив, зокрема, на історії здобуття нашою державою незалежності, відзначенні у цьому році 100 річчя української революції, становленні незалежної Української Держави  та здобутках України за роки незалежності. Також привернув увагу до триваючої агресії Росії проти нашої держави та відданості України мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, зокрема повного виконання Мінських домовленостей. У контексті двосторонніх відносин між Україною та Кіпром Посол наголосив на відзначенні в цьому році 25-ї річниці встановлення двосторонніх відносин між Україною та Республікою Кіпр та позитивно охарактеризував розвиток українсько-кіпрської співпраці та дружніх відносин між двома народами, а також підтвердив підтримку Україною якнайшвидшого вирішення Кіпрського питання на благо всього кіпрського народу.

Міністр закордонних справ Республіки Кіпр Іоанніс Касулідіс наголосив на високому рівні двосторонніх відносин між Україною та Кіпром, а також висловив підтримку євроінтеграційних прагнень українського народу та територіальної цілісності і суверенітету України.

Під час заходу відбулася презентація відео матеріалів про Україну, розповсюджено інформаційно-іміджеві матеріали про реформи в Україні. Відбулось частування у форматі фуршету.

Останні новини

Святкування в Республіці Кіпр 100-річчя заснування дипломатичної служби України | 08 грудня, 23:14

8 грудня 2017 р. в Нікосії відбувся святковий концерт української класичної музики відомого талановитого українського дуету (м.Львів) Лідія Футорська (скрипка) та Сергій Хоровець (кнопковий акордеон). Дует представив свою музичну програму під назвою «Українські акварелі», до якої входять шедеври класичної музики українських композиторів XVIII – XX ст.

Комеморативні заходи в Нікосії з вшанування жертв Голодомору | 24 листопада, 10:44

23 листопада 2017 р. в приміщенні кінотеатру Університету Нікосії відбувся захід присвячений 85-им роковинам Голодомору в Україні 1932-33 років. 

Посол України Б.Гуменюк: "100-річчя Української Революції" (міркування) | 20 листопада, 14:55

Сторіччя українського визвольного руху, який розпочався в далекому 1917 р., свідчить про те, що Україна з труднощами, але невпинно докладає вагомих, принципово важливих зусиль, щоб вписатися в мінливу реальність, забезпечити в ній стабільний розвиток. Наш європейський, цивілізаційний вибір тому запорука. 

Конференція «Гібридна війна проти України та її роль в Європейській безпеці» | 16 листопада, 13:23

15 листопада 2017 р. В Нікосії (Республіка Кіпр) відбулася міжнародна Конференція щодо актуальної ситуації в Україні під назвою «Гібридна війна проти України та її роль в Європейській безпеці» з презентацією документальних фільмів про Україну 

Стаття присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. "Ми шануємо історію, ми віримо в світле майбутнє" | 30 вересня, 22:16

Цього року українці відзначають сторіччя Української Революції 1917-1921 років. Враховуючи важливість її наслідків, ми повинні враховувати помилки та уроки. Нам потрібна єдність для продовження боротьби, адже противник той самий, що і сто років тому.