Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 05:14

Прийняття в Республіці Кіпр з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

25 серпня 2017, 11:56

24 серпня 2017 р. в Нікосії в святковій залі готелю “Hilton Park” відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України за участю представників урядових, політичних, бізнесових, наукових кіл, дипкорпусу та представників ЗМІ, кіпрської громадськості і українців в РК. 

Із зверненнями до присутніх на заході гостей виступили Міністр закордонних справ Кіпру Іоанніс Касулідіс та Посол України Борис Гуменюк, які розпочалися виконанням державних гімнів України та Республіки Кіпр.

Під час свого звернення до учасників заходу Посол України в Республіці Кіпр Б.Гуменюк наголосив, зокрема, на історії здобуття нашою державою незалежності, відзначенні у цьому році 100 річчя української революції, становленні незалежної Української Держави  та здобутках України за роки незалежності. Також привернув увагу до триваючої агресії Росії проти нашої держави та відданості України мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, зокрема повного виконання Мінських домовленостей. У контексті двосторонніх відносин між Україною та Кіпром Посол наголосив на відзначенні в цьому році 25-ї річниці встановлення двосторонніх відносин між Україною та Республікою Кіпр та позитивно охарактеризував розвиток українсько-кіпрської співпраці та дружніх відносин між двома народами, а також підтвердив підтримку Україною якнайшвидшого вирішення Кіпрського питання на благо всього кіпрського народу.

Міністр закордонних справ Республіки Кіпр Іоанніс Касулідіс наголосив на високому рівні двосторонніх відносин між Україною та Кіпром, а також висловив підтримку євроінтеграційних прагнень українського народу та територіальної цілісності і суверенітету України.

Під час заходу відбулася презентація відео матеріалів про Україну, розповсюджено інформаційно-іміджеві матеріали про реформи в Україні. Відбулось частування у форматі фуршету.

Останні новини

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.