Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 10:47

Прийняття в Республіці Кіпр з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

25 серпня, 11:56

24 серпня 2017 р. в Нікосії в святковій залі готелю “Hilton Park” відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України за участю представників урядових, політичних, бізнесових, наукових кіл, дипкорпусу та представників ЗМІ, кіпрської громадськості і українців в РК. 

Із зверненнями до присутніх на заході гостей виступили Міністр закордонних справ Кіпру Іоанніс Касулідіс та Посол України Борис Гуменюк, які розпочалися виконанням державних гімнів України та Республіки Кіпр.

Під час свого звернення до учасників заходу Посол України в Республіці Кіпр Б.Гуменюк наголосив, зокрема, на історії здобуття нашою державою незалежності, відзначенні у цьому році 100 річчя української революції, становленні незалежної Української Держави  та здобутках України за роки незалежності. Також привернув увагу до триваючої агресії Росії проти нашої держави та відданості України мирному врегулюванню ситуації на Донбасі, зокрема повного виконання Мінських домовленостей. У контексті двосторонніх відносин між Україною та Кіпром Посол наголосив на відзначенні в цьому році 25-ї річниці встановлення двосторонніх відносин між Україною та Республікою Кіпр та позитивно охарактеризував розвиток українсько-кіпрської співпраці та дружніх відносин між двома народами, а також підтвердив підтримку Україною якнайшвидшого вирішення Кіпрського питання на благо всього кіпрського народу.

Міністр закордонних справ Республіки Кіпр Іоанніс Касулідіс наголосив на високому рівні двосторонніх відносин між Україною та Кіпром, а також висловив підтримку євроінтеграційних прагнень українського народу та територіальної цілісності і суверенітету України.

Під час заходу відбулася презентація відео матеріалів про Україну, розповсюджено інформаційно-іміджеві матеріали про реформи в Україні. Відбулось частування у форматі фуршету.

Останні новини

Стаття присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. "Ми шануємо історію, ми віримо в світле майбутнє" | 30 вересня, 22:16

Цього року українці відзначають сторіччя Української Революції 1917-1921 років. Враховуючи важливість її наслідків, ми повинні враховувати помилки та уроки. Нам потрібна єдність для продовження боротьби, адже противник той самий, що і сто років тому.

Зустріч посла України з керівником кіпрської делегації в Асамблеї МПС А.Неофіту | 06 вересня, 18:47

6 вересня 2017 року відбулася зустріч Посла України в РК Б.Гуменюка з керівником кіпрської делегації в Міжпарламентському союзі (МПС), лідером проурядової кіпрської політичної партії Демократичне зібрання («ДІСІ») та її парламентської фракції в Палаті представників Республіки Кіпр (РК) А.Неофіту.

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 18 липня, 12:39

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.

Участь А.Зенона в Міжнародній конференції щодо реформ в Україні в м. Лондон, Сполучене Королівство | 07 липня, 18:33

6 липня 2017 року Постійний секретар МЗС Республіки Кіпр Александрос Зенон взяв участь в проведенні організованої в м. Лондон спільно урядами Сполученого Королівства та України Міжнародній конференції щодо реформ в Україні під назвою “Можливості Україна”.