Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 12:34

Участь А.Зенона в Міжнародній конференції щодо реформ в Україні в м. Лондон, Сполучене Королівство

07 липня, 18:33

6 липня 2017 року Постійний секретар МЗС Республіки Кіпр Александрос Зенон взяв участь в проведенні організованої в м. Лондон спільно урядами Сполученого Королівства та України Міжнародній конференції щодо реформ в Україні під назвою “Можливості Україна”.

Участь в конференції також взяли Прем’єр-міністр України В.Гройсман, Державний секретар Великої Британії у закордонних справах та справах Співдружності Борис Джонсон, інші високопосадовці з країн-членів ЄС та інших держав світу, а також  представники ділових кіл.

У своєму зверненні до учасників конференції А.Зенон, зокрема, наголосив на повній підтримці офіційною Нікосією процесу реформування в Україні, ствердження законності та запроваджуваних Урядом України заходів у сфері боротьби з корупцією в нашій державі.

Окрім А.Зенона до складу кіпрської делегації також увійшли перший секретар МЗС РК А.Еліадіс та аташе МЗС РК Н.Константіну.

Останні новини

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 18 липня, 12:39

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.

Відзначення Дня Конституції України | 27 червня, 12:17

26 червня 2017 р. в Посольстві України в Нікосії відбулося урочисте відзначення 21-ї річниці Конституції України за участю української громади Кіпру. 

Зустріч Бориса Гуменюка з Архієпископом Кіпру Хризостомосом ІІ | 22 червня, 15:30

22 червня 2017 року відбулася зустріч Посла України в Республіці Кіпр Бориса Гуменюка з Главою Кіпрської православної церкви Архієпископом Нової Юстиніани та всього Кіпру Хризостомосом ІІ.

Зустріч Заступника Генерального прокурора України Є.Єніна з Міністром юстиції і громадського правопорядку Республіки Кіпр І.Ніколау | 21 червня, 19:51

21 червня 2017 року в м. Нікосія відбулася зустріч заступника Генерального прокурора України Є.Єніна з Міністром юстиції і громадського правопорядку Республіки Кіпр І.Ніколау.

Зустріч Заступника Генерального прокурора України Є.Єніна з Генеральним прокурором Республіки Кіпр К.Клерідісом | 21 червня, 19:42

21 червня 2017 року в м. Нікосія відбулася зустріч заступника Генерального прокурора України Є.Єніна з Генеральним прокурором Республіки Кіпр К.Клерідісом.