Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 10:49

Участь А.Зенона в Міжнародній конференції щодо реформ в Україні в м. Лондон, Сполучене Королівство

07 липня, 18:33

6 липня 2017 року Постійний секретар МЗС Республіки Кіпр Александрос Зенон взяв участь в проведенні організованої в м. Лондон спільно урядами Сполученого Королівства та України Міжнародній конференції щодо реформ в Україні під назвою “Можливості Україна”.

Участь в конференції також взяли Прем’єр-міністр України В.Гройсман, Державний секретар Великої Британії у закордонних справах та справах Співдружності Борис Джонсон, інші високопосадовці з країн-членів ЄС та інших держав світу, а також  представники ділових кіл.

У своєму зверненні до учасників конференції А.Зенон, зокрема, наголосив на повній підтримці офіційною Нікосією процесу реформування в Україні, ствердження законності та запроваджуваних Урядом України заходів у сфері боротьби з корупцією в нашій державі.

Окрім А.Зенона до складу кіпрської делегації також увійшли перший секретар МЗС РК А.Еліадіс та аташе МЗС РК Н.Константіну.

Останні новини

Стаття присвячена 100-річчю Української Революції 1917-1921 рр. "Ми шануємо історію, ми віримо в світле майбутнє" | 30 вересня, 22:16

Цього року українці відзначають сторіччя Української Революції 1917-1921 років. Враховуючи важливість її наслідків, ми повинні враховувати помилки та уроки. Нам потрібна єдність для продовження боротьби, адже противник той самий, що і сто років тому.

Зустріч посла України з керівником кіпрської делегації в Асамблеї МПС А.Неофіту | 06 вересня, 18:47

6 вересня 2017 року відбулася зустріч Посла України в РК Б.Гуменюка з керівником кіпрської делегації в Міжпарламентському союзі (МПС), лідером проурядової кіпрської політичної партії Демократичне зібрання («ДІСІ») та її парламентської фракції в Палаті представників Республіки Кіпр (РК) А.Неофіту.

Прийняття в Республіці Кіпр з нагоди 26-ї річниці Незалежності України | 25 серпня, 11:56

24 серпня 2017 р. в Нікосії в святковій залі готелю “Hilton Park” відбулося дипломатичне прийняття з нагоди 26-ї річниці Незалежності України за участю представників урядових, політичних, бізнесових, наукових кіл, дипкорпусу та представників ЗМІ, кіпрської громадськості і українців в РК. 

Statement of the Foreign Minister of Ukraine on the 3rd Anniversary of MH17 | 18 липня, 12:39

Three years ago a world becoming accustomed to the most despicable terrorist outrages was shocked and stunned when  298 passengers and crew members of the Malaysian Airlines flight MH17 were blasted out of the skies over Ukraine.