Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 16:56

Участь А.Зенона в Міжнародній конференції щодо реформ в Україні в м. Лондон, Сполучене Королівство

07 липня 2017, 18:33

6 липня 2017 року Постійний секретар МЗС Республіки Кіпр Александрос Зенон взяв участь в проведенні організованої в м. Лондон спільно урядами Сполученого Королівства та України Міжнародній конференції щодо реформ в Україні під назвою “Можливості Україна”.

Участь в конференції також взяли Прем’єр-міністр України В.Гройсман, Державний секретар Великої Британії у закордонних справах та справах Співдружності Борис Джонсон, інші високопосадовці з країн-членів ЄС та інших держав світу, а також  представники ділових кіл.

У своєму зверненні до учасників конференції А.Зенон, зокрема, наголосив на повній підтримці офіційною Нікосією процесу реформування в Україні, ствердження законності та запроваджуваних Урядом України заходів у сфері боротьби з корупцією в нашій державі.

Окрім А.Зенона до складу кіпрської делегації також увійшли перший секретар МЗС РК А.Еліадіс та аташе МЗС РК Н.Константіну.

Останні новини

Участь Посла України в Конференції щодо економічної дипломатії МЗС Кіпру | 15 березня, 10:39

Посол України Борис Гуменюк взяв участь в обговоренні актуальних проблем економічної дипломатії, що відбулося в Міністерстві закордонних справ Республіки Кіпр 14 березня 2018 року 

Кіпрський бізнес зацікавлений у розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною | 28 лютого, 15:45

28 лютого 2018 р. Посол України Борис Гуменюк взяв участь у проведенні засідання членів ради директорів Кіпрсько-української бізнес асоціації при ТПП Кіпру.

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.