Посольство України в Республіці Кіпр

, Київ 05:10

Підписання в Нікосії Меморандуму про співробітництво між Університетом ім.Драгоманова та Європейським Університетом

26 травня 2017, 16:38

26 травня 2017 р. в Нікосії за сприяння Посольства України в Республіці Кіпр відбулись перемовини між керівництвом Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова та Європейським університетом Кіпру, які завершились підписанням Меморандуму про співробітництво між двома вищими навчальними закладами.

 

Домовленість про співробітництво між двома університетами охоплює широкий спектр взаємних інтересів в тому числі на таких напрямах як обмін студентами, викладачами, можливі спільні наукові розробки та інші точки дотику, що роблять їх співробітництво плідним та стратегічно перспективним. З українського боку Меморандум підписав ректор Педагогічного університету ім. М.Драгоманова член-кореспондент НАН України, академік НАПН України, проф. В.Андрущенко, з кіпрської сторони – ректор Європейського університету Кіпру проф. К.Гуліамос.

Останні новини

Фотовиставка присвячена річниці Революції Гідності відбулася в Нікосії. | 23 лютого, 21:44

23 лютого 2018 року в Нікосії відбувся захід присвячений четвертій річниці Революції гідності та вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. 

Президент України провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр | 05 лютого, 19:50

5 лютого 2018 р. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новообраним Президентом Республіки Кіпр Нікосом Анастасіадісом.

Відзначення на Кіпрі Дня Соборності України | 22 січня, 21:38

22 січня 2018 року в Посольстві України в Нікосії відбувся урочистий захід з нагоди Дня Соборності України.